Kto jest kim w szkole
Organ prowadzący szkołę  Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich  w Środzie Wielkopolskiej

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny  Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Tel. 8541726                                                                            

 

Niepubliczne Gimnazjum “Keglik”     Tel. (61) 2852434 w 21

                                                               Dyrektor szkoły – p. Emilia Ostrowska

                                                               V-ce dyrektor – p. Krzysztof Pyrzyk
 

Pracownicy:

Administracja - p. Martyna Nowak - referent ds. administracji

Pielęgniarka szkolna - p. Barbara Błaszak

Lekarz medycyny pracy - Centrum Medyczne Spychalscy s.c. Środa Wlkp.                               

 

Nauczyciele uczący w klasie VII w roku szkolnym 2017/2018:
Język polski Magdalena Leporowska
Historia Dominik Leszczyński
Język angielski
Bartosz Rybko
Beata Szymańska
Język niemiecki Lucyna Zielinska
Matematyka Krzysztof Pyrzyk
Fizyka Radosław Tomczak
Chemia Magdalena Maćkowiak
Biologia Anna Ronowska-Petrol
Geografia Katarzyna Krzeszewska
Plastyka Paulina Pyrzyk
Muzyka Paulina Pyrzyk
Informatyka Grzegorz Pyrzyk
Wychowanie fizyczne
Alina Cichowlas
Adam Eichler
Godzina wychowawcza Lucyna Zielinska
Wychowanie do życia w rodzinie Agnieszka Sutuła
Religia Iwona Tomaszewska
 
Nauczyciele uczący w klasie IIA w roku szkolnym 2017/2018:
Język polski Beata Wojciechowska
Historia Dominik Leszczyński
Język angielski
Grupa międzyoddziałowa
Wiedza o społeczeństwie Dominik Leszczyński
Język niemiecki Grupa międzyoddziałowa
Matematyka Krzysztof Pyrzyk
Fizyka Radosław Tomczak
Chemia Magdalena Maćkowiak
Biologia Anna Ronowska-Petrol
Geografia Katarzyna Krzeszewska
Muzyka Paulina Pyrzyk
Informatyka Grupa międzyoddziałowa
Wychowanie fizyczne
Adam Eichler
Zajęcia artystyczne Paulina Pyrzyk
Zajęcia techniczne Paulina Pyrzyk
Godzina wychowawcza Beata Wojciechowska
Wychowanie do życia w rodzinie Agnieszka Sutuła
Religia Iwona Tomaszewska
 
Nauczyciele uczący w klasie IIB w roku szkolnym 2017/2018:
Język polski Magdalena Leporowska
Historia Dominik Leszczyński
Język angielski Grupa międzyoddziałowa
Wiedza o społeczeństwie Dominik Leszczyński
Język niemiecki Grupa międzyoddziałowa
Matematyka Mariola Litka
Fizyka Radosław Tomczak
Chemia Magdalena Maćkowiak
Biologia Anna Ronowska-Petrol
Geografia Katarzyna Krzeszewska
Muzyka Paulina Pyrzyk
Informatyka Grupa międzyoddziałowa
Wychowanie fizyczne Tomasz Kaczmarek
Zajęcia artystyczne Paulina Pyrzyk
Zajęcia techniczne Paulina Pyrzyk
Godzina wychowawcza Lucyna Zielinska
Wychowanie do życia w rodzinie Agnieszka Sutuła
Religia Iwona Tomaszewska
 
GRUPY MIĘDZYODDZIAŁOWE – klasy IIA i IIB:
Język angielski – kontynuacja 1 Magdalena Leporowska
Język angielski – kontynuacja 2 Beata Szymańska
Język niemiecki - kontynuacja Lucyna Zielinska
Język niemiecki - od podstaw 1 Lucyna Zielinska
Język niemiecki - od podstaw 2 Lucyna Zielinska
Język angielski – od podstaw Beata Szymańska
Informatyka 1 Grzegorz Pyrzyk
Informatyka 2 Grzegorz Pyrzyk
Informatyka 3 Grzegorz Pyrzyk
 
Nauczyciele uczący w klasie III w roku szkolnym 2017/2018:
Język polski Beata Wojciechowska
Historia Dominik Leszczyński
Język angielski Bartosz Rybko
Violetta Dąbek
Wiedza o społeczeństwie Dominik Leszczyński
Język niemiecki Paulina Pyrzyk
Lucyna Zielinska
Matematyka Krzysztof Pyrzyk
Fizyka Radosław Tomczak
Chemia Magdalena Maćkowiak
Biologia Anna Ronowska-Petrol
Geografia Katarzyna Krzeszewska
Wychowanie fizyczne Tomasz Kaczmarek
Adam Eichler
Zajęcia artystyczne Paulina Pyrzyk
Godzina wychowawcza Lucyna Zielinska
Edukacja dla bezpieczeństwa Mariola Litka
Wychowanie do życia w rodzinie Agnieszka Sutuła
Religia Iwona Tomaszewska